Koray Avcı’dan Klarnet Resitali...

Şarkıları ile milyonları peşinden sürükleyen genç neslin en yetenekli erkek sanatçılarından Koray Avcı, Jolly Joker Vadistanbul sahnesinde seyirlik bir performansa imza attı.

Kendisini dinlemeye gelen coşkulu kalabalığı ''Avrupa, Asya hatta Avustralya. Kıta kıta gezdim böyle coşkulu kalabalık görmedim. Konser başlamadan eğlence başlamış haberi kulise geldi. İçim titredi vallahi. Daha kim tutar beni.'' sözleri ile selamlayan Koray Avcı, sahnelerde ender rastlanan bir biçimde, seyircilerin isteği ve tezahüratları eşliğinde programına on dakika erken başladı.

Programının ortalarına doğru kendisini dinlemeye gelen sanatçı dostları Sevcan Orhan ve Evet Ne Söylüyorduk grubunun solisti Ayçin Asan'ı sahnesinde ağırlayan Avcı, bunun yanı sıra sergilediği klarnet performansıyla da büyük beğeni topladı. ''Allah'ım bu gece söyleyeceğim şarkılardan sonra aşık olacak çiftlere merhamet eyle. Birbirlerini hiç üzmesinler. Bol bol çocukları olsun. E birinin adını da Koray koyarlar diye düşünüyorum.'' sözleri ile etkinlik alanında kahkaha tufanı koparan başarılı sanatçı, kendine özgü danslarıyla da ilgi odağı oldu.

İki saatlik programını yoğun istek üzerine yaklaşık elli dakika daha uzatan Avcı, konserini alkışlar eşliğinde noktaladı.

 

koray avcı   sevda korcan   Evet Ne Söylüyorduk   Ayçin Asan   jolly joker   vadistanbul