Köklerini Müzik ve Sanattan Alan “Root Bodrum” Haziran’da Açılıyor

Türkiye’nin gözde tatil şehri Bodrum, bu yaz yepyeni bir konsepte ev sahipliği yapıyor: Root Bodrum! Bodrum’un en güzel koylarından Tilkicik’te yer alan; kökleri müzik ve sanata uzanan Root Bodrum’da farklı bir yaşam stilinin izini süreceksiniz.

Circle Group Global’in dünyanın farklı şehirlerinde kazandığı deneyimle Bodrum’a taşıdığı Root; alternatif canlı müzik performanslarından unutulmaz akşam üstü partilerine, Akdeniz mutfağından ilhamla hazırlanan zengin menüsünden sanat etkinliklerine kadar Bodrum’da yaz tatili standartlarını değiştirecek. Kreatif Direktörlüğünü ressam Sedef Gali’nin yaptığı Root Bodrum’un yönetimi Barış Erdoğdu ve Fırat Özgöçer’e emanet. Her detayıyla bu yazın en çok konuşulacak mekanı Root Bodrum’u şimdiden keşif duraklarınıza ekleyin.

Yaz tatilinin Bodrum’daki yeni adresi belli oldu: Root Bodrum! Türkiye’nin gözde tatil şehri Bodrum’da standartları değiştirecek, kökleri müzik ve sanata uzanan farklı bir konseptle tasarlanan Root Bodrum; plaj, restoran ve sanat evi olarak Haziran ayında Tilkicik Koyu’nda kapılarını açıyor.

 

Root Bodrum   Tilkicik Koyu   Circle Group Global