Koçtan Geleneksel İftar Daveti

Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç ve ablası Semahat Arsel'in her sene verdiği ve geleneksel hale gelen iftar daveti, bu yıl da özel bir organizasyonla Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşti.

Koç Ailesi bu yıl da geleneksel hale getirdiği iftar  yemeğini, Hasköy’deki Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirdi. Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Arsel’in ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğine Sosyete ve iş dünyasından seçkin konukların katıldığı iftarda, Rahmi Bey ve Semahat Hanım, dostlarına muhteşem bir ev sahipliği yaptı. İftara saatler kala müzeye gelen Semahat Arsel, son hazırlıklarla bizzat yakından ilgilendi. Oruçlarını dualarla açan davetliler, fasıl müziği eşliğinde Türk mutfağının seçkin lezzetleriyle yemeklerine devam etti. İftar davetine Fikret-Nurten Öztürk, Erdal-Belkıs Aksoy, Heves Ekinci, Ayşegül-Ömer Dinçkök, Ayten-Osman Boyner, Belma Simavi, Can Kıraç, Berna Tokar gibi isimler katıldı.

 

semahat arsel   rahmi koç   koç holding   Belma Simavi   Can Kıraç   Berna Tokar   ayşegül dinçkök   ömer dinçkök   afet karacan