Knıtss 4. Yaşını Kutladı…

Kendi tarzını yaratan ve stilini özgürce ortaya koyan güçlü kadınların markası KNITSS 4. yaşını Lucca’da özel bir parti ile kutladı.

KNITSS markasının kurucusu ve kreatif direktörü Duygu Boz’un ev sahipliği yaptığı 70’ler konseptli doğum günü partisine moda ve sanat dünyasından aralarında Başak Dizer, Deniz Marşan, Aslışah Alkoçlar, Can Yaman, Bade İşçil, Hande Doğandemir, Aslı Filinta, Şansım Adalı, Beste Kökdemir, Tamer Yılmaz, Alp Navruz ve Zehra Yılmaz’ın bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

En kaliteli İtalyan iplikleri ile üretilen ve yeni nesil tasarım kodları taşıyan KNITSS, Sonbahar Kış 2019-20 sezonunda, 70’li yılların özgür ruhlu ve renkli dünyasına gönderme yapan bir koleksiyon sunuyor; ‘California Dreaming’.

Koleksiyon, nostaljik bir tavırla, feminizm, pop kültürü ve festival enerjisini bir araya getiriyor. Her parça, kalıpların dışında, renkli ve özgür ruhlu bir dünyaya doğru, bağımsızlık arayışının ön planda olduğu döneme, retro geometrik desenlerle vurgu yapıyor.

 KNITSS tasarımları; Akmerkez ve Akasya AVM mağazalarında, knitss.com’da ve Beymen İstinye Park, Beymen Zorlu AVM, Beymen Suadiye, Beymen Palmarina ve Gizia Gate mağazalarında kadınlarla buluşuyor.

Lucca   KNITSS   kutlama   parti   4.yıl   duygu boz   marka   kadın   stil   moda