Kışın En Sıcak Hali Ng Hotels’de…

Doğanın huzur içindeki yansıması NG Sapanca ve termal tatili lüksle bütünleştiren NG Afyon bu kış da seyahat tutkunlarının en ideal adreslerinden olacak…

Yeşilin her tonuyla çevrelenen, sağlık ve iyi yaşam alanındaki uzmanlığıyla NG Sapanca ve misafirlerini şifalı sulardan gelen sağlık ve güzellik konseptiyle ağırlayan NG Afyon, kışın dinlenmek ve arınmak isteyen misafirlerine unutulmaz bir kış tatili sunuyor.

 

Kış aylarının soğukluğunu sıcacık atmosferi ve Aliva SPA deneyimiyle unutturan NG Sapanca, misafirlerini sıra dışı bir hizmet kalitesiyle buluşturuyor. Ormanla iç içe olan konumuyla doğanın bize sunduğu güzelliklerin içinde kaybolmanızı sağlayan NG Sapancaaynı zamanda seyahat tutkunlarının vazgeçilmez adresi oluyor.

 

Ormanda yürüyüş ve açık hava aktiviteleriyle kışın tadını çıkarırken, odanızda orman manzarasına karşı keyifle kitabınızı okuyabileceğiniz, Aliva Spa’da farklı masajlar ve kapalı havuzla yenileneceğiniz, Orman Terapisi’yle ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz NG Sapanca, ideal bir tatil arayanların vazgeçilmez seçenekleri arasında yerini alıyor.

 

Termalden gelen güzellik…

 

 

Hiçbir katkı uygulanmadan, ısısı uygun şartlarda sunulan kapalı termal havuzlarıyla NG Afyon, stresten uzaklaşmak ve bedenini dinlendirmek isteyenleri bekliyor.

 

NG Afyon'daki termal havuzlar bedenen ve ruhen rahatlamanın yanı sıra, cildi sıkılaştırarak, yenilenmesini, güzelleşmesini sağlıyor. Bu özel termal su ayrıca; romatizmal hastalıklar, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, sinir sistemi rahatsızlıkları, metabolizma ve hormonal dengesizliklerde önemli faydalar sağlıyor.Termal konseptini yüksek hizmet kalitesiyle bütünleştiren NG Afyon ayrıca; aşırı yorgunluk, bitkinlik ve tükenmişlik şikâyetiyle gelen misafirlerine, zindelik, yenilenme, ruhsal ve fiziksel rahatlık sağlayan sıra dışı bir deneyim sunuyor.

ng   sapanca   afyon