Kiralanabilir Lüks’ün Yeni Markası “SırMasa”

İstanbul Arkeoloji Müzesi'nde düzenlenen özel bir etkinlikle, Şirin Yalçın, Rosella Karabacak ve Selin Habbab Özkaynak'ın bir araya gelerek kuruduğu 'SırMasa' markası tanıtıldı.

Cemiyet dünyasının ünlü isimlerinden Şirin Yalçın, Rosella Karabacak ve Selin Habbab Özkaynak biraraya gelerek kurdukları 'SırMasa' markasını dün Arkeoloji Müzesi'nde keyifli bir etkinlikle görücüye çıkarttı.  Kiralanabilir lüks sofra ve servis takımları projesi “SırMasa”, davetliler tarafından çok büyük bir beğeni ile karşılandı. Dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kiralayarak lüksü ulaşılabilir hale getirmeyi amaçlayan marka, misafirlere gün boyunca keyifli anlar yaşattı. Davete aralarında; Arzu Sabancı, Aylin Tahincioğlu, Begüm Şen, Begüm Ayaydın, Esra Dinçkök, Melis Gürsoy, Berrak Barut, Roula Habbab, Nilüfer Çiftçi gibi ünlü hanımlar katıldı.

Aylin Tahincioğlu   Begüm Şen   Begüm Ayaydın   Esra Dinçkök   Melis Gürsoy   Berrak Barut   Roula Habbab   İstanbul Arkeoloji Müzesi   Şirin Yalçın   Rosella Karabacak   Selin Habbab Özkaynak   SırMasa