Karaköy’ün En Yenisi “Vor Klein” Açıldı…

Şehrin en yeni buluşma noktası Vor Klein, restoran ve kokteyl bar konseptiyle Ocak ayında Karaköy’de kapılarını açtı. Karaköy’ün tarihi yapısına uygun mimarisi, 1970’lere ışınlayan detayları, zengin botanik ve vintage detaylarla süslü rengarenk ambiyansıyla öne çıkan Vor Klein, öğlen başlayan servisinin ardından geç saatlere kadar konuklarını ağırlayacak.

İstanbul’un tarihi semtlerinden Karaköy, yeni yılda yepyeni bir mekana ev sahipliği yapıyor: Vor Klein! Harbiye’deki Klein ile İstanbul’un en iyi gece kulübünü yaratan İsmail Alper ve Burak Yön, yepyeni markalarıyla şehrin lezzet haritasına da iddialı bir giriş yapıyor. Karaköy’ün kendine özgü dokusundan alınan ilhamla, 1970’lerin vintage ruhuyla harmanlanan mekan göz alıcı ambiyansının yanı sıra zengin menüsü ve kokteylleriyle de öne çıkıyor. Almanca “Önce” demek olan “Vor” ile kendini tanımlayan mekan, öğlen saatlerinde başlayan gündüz menüsünün ardından akşam yemeği, sonrasındaki canlı müzik ve Dj partileriyle geç saatlere kadar açık olacak.

Şehrin yeni lezzet ve eğlence durağı Vor Klein, Mimar Uraz Tekgöz imzasını taşıyor. Hemen girişte orta alanda yer alan kocaman barı, zengin botanik detayları, renkli mobilyaları, ikonik Dj kabinleri, duvarı kaplayan kitaplığı ve ressam Mehmet Sinan Kuran’ın mekana özel tasarladığı rengarenk sanat eseriyle girdiği andan itibaren konuklarını rengarenk, keyifli bir dünyaya ışınlıyor. Gündüz öğlen saatlerinden itibaren uzun uzun vakit geçirebileceğiniz Vor Klein, akşam yemeği ile başlayan piyano eşliğindeki canlı performanslarının ardından ilerleyen saatlerde başlayacak Dj partileriyle geç saatlere kadar açık olacak. Her Perşembe ise şehre damgasını vuracak komedi kulübü geceleri düzenlenecek.

Karaköy’ün En Yenisi “Vor Klein” Açıldı   Vor Klein   Karaköy