Kalabalıktan Uzak, İzole Bir Tatil İçin Jolly İle Mavi Bir Yolculuğa Çıkın…

Jolly, şehrin boğucu havasından kurtulup, Akdeniz ve Ege’nin güzelliklerine açılan tatil planlayanlara fırsatlarla dolu “Mavi Yolculuk Yat Turları”nı öneriyor. 3 ve 7 günlük seçeneklerle planlanan turlar, Bodrum, Fethiye, Marmaris ya da On İki Adalar’ı keşfedebilirsiniz.

Jolly’nin mavi tur önerilerinden biri olan 3 gece 4 günlük  Bodrum – Karacasöğüt Turu’na klimalı kamaralarda tam pansiyon konaklamalı olarak kişi başı 1.824TL’den  başlayan fiyatlarla katılabilirsiniz. Bu turda yolculuğunuz bembeyaz evleri küçük dar sokakları ile sevimli ve hareketli tatil beldesi Bodrum’dan başlıyor. Bodrum’dan zeytin bahçeleri ve akvaryum gibi tertemiz koyları ile ünlü Orak Adası’na geçiliyor. Takip eden rota,  küçük bir balıkçı köyü olan Çökertme.

Gezinin bir diğer göz alıcı noktası Gökova’da bulunan ve irili ufaklı 6 adadan oluşan Yedi Adalar ile devam ediyor. Buhur ağaçlarının muhteşem kokusu eşliğinde Küfre, Uzun liman ve Babuş Bükü’nde deniz, kum ve güneşin olağanüstü güzelliklerine yapılan bir yolculuğun ardından Roma döneminden kalma antik kalıntılar ve eserlerle yine bir doğa harikası olan Sedir Adası’na doğru hareket ediliyor. Bu adada altın renkli kumu ve berrak denizi ile Kleopatra plajı bulunuyor. Bu plajda paraşüt, jet ski ve deniz bisikleti gibi spor aktiviteleri mevcut. Eşine başka hiçbir yerde rastlayamayacağınız küçücük kumsalı ve antik kalıntılarıyla, bu ada adeta bir açık hava müzesini andırır. Öğleden sonra tekne  Karacasöğüt’e demirlenir rota burada son bulur.

Kalabalıktan Uzak   İzole Bir Tatil İçin Jolly İle Mavi Bir Yolculuğa Çıkın   Jolly