Kadın Golfçüler Sahada

Türkiye’deki kadın oyuncuları daha aktif şekilde golfe teşvik etmek ve aktif oynayan oyuncuların da daha çok tecrübe kazanmasını sağlamak amacıyla başlatılan dört ayaklı kadın turnuva serisinin finali Ladies Go 4 geçtiğimiz gün Kemer Country Golf Club’da yapıldı.

Geçtiğimiz iki yıl boyunca Ekim’de Meme Kanseri Farkındalık Haftası,  Aralık’ta Kadınlara Seçme ve Seçilme Hakkı, Mart’ta Dünya Kadınlar Günü gibi anlamlı günlerde yapılan turnuvanın dördüncü son ayağı geçtiğimiz gün Kemer Country Golf Kulüp’te oynandı. Aralarında Meltem Demirören Oktay, Beyhan Benardete, Ece Kurdoğlu, Banu Çarmıklı, İdil Gazioğlu’nun da yer aldığı 68 kadın oyuncu, keyifli geçen turnuvada kıyasıya yarıştı.

Bu güne kadar farklı şehirlerde ve farklı sahalarda yapılan dört ayaklı turnuvanın son ayağı Ladies Go 4 Golf Turnuvası'nda A kategorisinde Tülay Turhan birinci, B kategorisinde Canan İrengün, C kategorisinde ise Berna Karevli birincilik elde etti. Kemer Country Orman Evi’nde gerçekleşen ödül töreninde turnuvanın birincileri ödüllerini alarak objektiflere hatıra pozu verdi. 

 

 

 

Kemer Country Golf Kulüp   Meltem Demirören Oktay   Beyhan Benardete   Ece Kurdoğlu   Banu Çarmıklı   İdil Gazioğlu   Tülay Turhan   Canan İrengün   Kemer Country Orman Evi