Jolly Yeni Bayisinde Cemiyet Buluştu...

Turizm sektöründe 33 yıldır faaliyet gösteren Jolly Tur, geçtiğimiz gün yeni bayisini Emar AVM'de açtı.

Ev sahipliğini Başak Ceylan Torun ve Duygu Yıldız'ın yaptığı açılışa şirketin sahibi Mete Vardar'ın yanı sıra, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Şahin Ağa'sı Turgay Tanülkü, Arka Sokakların Ali komseri Alp Kormaz gibi ünlü simalar katıldı. Açılış davetinde Ömür Gedik sahne aldı. Ömür Gedik'in davetin sahibi Başak Ceylan Turan ve Duygu Yılmaz'la selamlaşırken, öpmek yasak demesi dikkat çekti. Gedik, "Korona virüsünden sonra öpmüyorum kimseyi. Kışın zaten hastalıktan dolayı kimseyi öpmüyordum. Yazın öpüşürüm, kışın öpüşmem" diye konuştu.

Gizli yapmak lazım benim utancım bu

Bakımını üstlendiği 26 çocuk olduğunu öğrenildikten sonra gündeme oturan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın usta oyuncusu Turgay Tanülkü, "Yazıldığı gibi mahkumlardan değil, mahkumların yetim çocuklarının bakımını üstlendim. Yaşım el verdiğince bu geleneği sürdüreceğiz. Bu işi biraz gizli yapmak lazım benim utancımda bu. Çocuklarım büyüdü ve kızlarımla aynı yerde oturunca garip dedikodular olmaya başlamıştı. Genç kızlarla oturuyor diye. Baba açıklayalım insanlar garip bakmaya başladı sana deyince açıkladık. Bilmemeleri daha iyiydi. Ben 1981 tam 40 senedir, yapıyorum bu işi" diye konuştu.
Çocuklarından bir çoğunun mezun olduğunu da sözlerine ekleyen Tanülkü, "9 yaşında tinerci dedikleri çocuk, şimdi okudu ve savcı oldu. Diğerleri avukat, mühendis. Onlarda tıpkı benim yaptığım gibi, bakım üstlenip başka çocuklara sahip çıkıyor. Ailemiz git gide büyüyor. Bu da beni çok mutlu ediyor" sözleriyle konuşmasını noktaladı.

Mete Vardar   Jolly   Jolly Tur