Jolly Joker'de Yıldız Tilbe Rüzgarı...

Besteleri ve güçlü yorumu ile Türk müziğine yön veren başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, Jolly Joker Vadistanbul'da önceki gece hayranları ile buluştu.

Yaklaşık iki bin kişilik bir kalabalığın saatler öncesinden doldurduğu mekanda, ''Kış Gülleri' şarkısı ile başlangıç yapan başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, " Teşekkür ederim. Biraz rahatsızım sesimden bellidir. Nefes alamıyorum, çabuk yoruluyorum. Ağzım, burnum tıkalı. Şikayetçi değilim. Sadece istediğim gibi şarkı söyleyemediğim için rahatsız oluyorum. İstediğim gibi söyleyebilseydim hiç bir şey umrumda olmazdı." sözleri ile alkış alırken dillere dolanan duygusal parçalarını peş peşe seslendirdi.

Yıldız Tilbe seyirciler arasında yer alan arkadaşı Mehmet Erdem'i sahneye davet ederek  "Sesini çok seviyorum, şarkılarını da çok beğeniyorum." sözleri ile sahneyi sanatçı dostuna bıraktı. Mehmet Erdem, "Çok teşekkür ederim. Ben bu sahnede  kaç sene önce bir şey söylemiştim. Aranızda Yıldız Tilbe sevmeyen var mı, varsa lütfen gitsin demiştim. Yıldız Tilbe sevmeyeni gerçekten ben de hiç sevmiyorum." sözleriyle büyük alkış aldı. Erdem, "Seni Sana Bırakmam" şarkısını söyledikten sonra Yıldız Tilbe'nin isteği üzerine "Acıyı Sevmek Olur Mu" şarkısını da şarkının söz-müzik yazarı Cihan Güçlü ile birlikte söyledi. Son olarak da Tilbe ile düet yapan Mehmet Erdem alkışlar eşliğinde mekandaki yerine uğurlandı.

Yıldız Tilbe kendisini izlemeye gelen Ahmet Parlak'ı da sahnesinde ağırladı. Ahmet Parlak "Çok heyecanlıyım. Heyecandan öleceğim galiba Yıldız Tilbe'nin sahnesinde olmak benim için bir onur" diyerek "İsyan" şarkısını söyledi. Ardından "Antebin Kalesi" ile herkesi ayağa kaldıran Parlak alkışlar eşliğinde sahneden indi. Yaklaşık iki buçuk saat sahnede kalan ünlü besteci, soluksuz bir performans sergileyerek kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. 

 

Jolly Joker'de Yıldız Tilbe Rüzgarı   Yıldız Tilbe   Jolly Joker Vadistanbul   Ahmet Parlak   Mehmet Erdem