Jolly Joker 2019’un İlk Haftasında’da Doludizgin…...

Eğlence hayatının ilklere imza atan öncü markası Jolly Joker yeni yılda da müziğin ritmini tutmaya devam ediyor. Birbirinden ünlü sanatçıları farklı şehirlerdeki sahnelerinde ağırlayan Jolly Joker, eğlence hayatına yön vermeye devam ediyor.

Demet Akalın Sahnede Işıl Işıl… 

Ünlü sanatçı Demet Akalın, önceki gece  Kartal Jolly Joker'de sahne aldı.

Güzel şarkıcı sevenlerinin karşısına ışıltılı mini bir elbiseyle çıktı. Akalın kendisini dinlemeye gelen yaklaşık bin beş yüz kişilik kalabalığı  seslendirdiği hareketleri şarkılarının yanı sıra oyun havaları ile gece boyunca eğlendirdi.

Koray Avcı: “Annem Anılarımı Çöpe Attı”

Koray Avcı Jolly Joker Ankara'da verdiği konserde muhteşem bir performansa imza attı.

''Benim bir tarzım yok. Ne popçuyum, ne türkücü, ne rockçı. Benimkisi aile içinde çalınıp söylenen kulağa hoş gelen müzik. Verdiğiniz paranın cebinizden çıkıp ruhunuza iyi gelmesini sağlıyoruz hepsi bu.'' sözleri ile başladığı konserinde yorumladığı şarkılarla dinleyicilerden tam not alan Avcı, kendisinden istekte bulunan hayranlarına ise samimi bir itirafta bulundu. ''Eskiden beri istek yazan kağıt peçeteleri biriktiririm. Ama annemin fuzuli gördüğü şeyleri atma gibi bir huyu var. Lafı uzatmayayım kıssadan hisse annem anılarımı çöpe attı. Yeniden biriktireceğim inşallah. Bu yüzden bol bol istek yapabilirsiniz.'' diyerek müzikseverleri tebessüm ettiren başarılı sanatçı, iki saat süren konserinde Ankara’yı müzik ve eğlenceye doyurdu. Beyoğlu’nda Simge Terapisi... 

Pop müziğin başarılı ismi Simge Sağın, önceki gece Jolly Joker Beyoğlu'nda hafızalardan uzun süre silinmeyecek muhteşem bir konsere imza attı.

Sevilen şarkılarından "Ben Bazen" ile başladığı performansında Simge Sağın, Jolly Joker'i tıklım tıklım doldurdu. İlk şarkısının ardından izleyicilerine " Hepiniz hoş geldiniz. İstanbul'da şahane bir gece yaşayacağız. Bunun adı gerçekten iki saatlik bir terapi." diyerek konserine devam etti. Giydiği mavi mini elbisesiyle de yürek hoplatan Sağın dansı ile de büyük alkış aldı. 

Repertuvarı ve performansıyla geceye damgasını vuran Simge Sağın hareketli şarkılarının yanı sıra arabesk şarkılara da yer verdi. Genç popçu konserinin sonlarına yaklaşırken "Erik Dalı' söyleyerek herkesi ayağa kaldırdı.

  

Taş Taş Üstüne Koymadı...

Türk Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy,  Jolly Joker Antalya'da muhteşem bir konser verdi.

Sahneye özel taşlarla donatılmış aksesuarlarla tamamladığı siyah ve sade bir elbise ile çıkan Ersoy, özellikle irili ufaklı taşlarla bezenmiş siyah tül eldivenleriyle de adeta taş taş üstüne koymadı deyimine nazire yaptı. Geçmişten günümüze dillere dolanan bir çok ölümsüz eseri Antalyalı müzikseverler için seslendiren Diva Bülent Ersoy, konserini alkışlar eşliğinde noktaladı. 

   

jolly joker   ocak   2019   bülent ersoy   koray avcı   simge   sağın   demet akalın   kartal   ankara   beyoğlu   antalya   yeni yıl   müzik   sahne