Jolly İle Kendi Aracınızla Temassız Kapadokya Turu...

Jolly’den Türkiye’de bir ilk olan Kendi Aracınız ile Temassız Kültür Turlarıyla sosyal mesafenizi koruyabileceğiniz, hijyen ve güvenlik önlemi üst düzeyde tutulan izole bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz.

Temassız kültür turlarına kendi aracınızla katılıp, özel aplikasyon ile tur rehberlerini dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Jolly kılavuz aracı takip etmek. Gelin, birlikte Kapadokya’yı Jolly ile temassız olarak keşfedelim; Pers dilinde ‘Güzel Atlar Ülkesi’ anlamına gelen Kapadokya, adeta bir masal diyarı… Doğa ananın en bonkör davrandığı coğrafyalardan biri olan bu özel yeri daha önce keşfettiniz mi bilmiyoruz ama bir de kendi aracınızla kılavuz rehber ve araç eşliğinde keşfetmeyi deneyin.

Bir, iki ya da üç gece konaklama seçenekleriyle yılın her döneminde gidebileceğiniz Kapadokya tur fırsatları sunan Jolly’de Kendi Aracınızla Temassız Kapadokya Turu fiyatları konaklama, rehberlik, çevre gezileri dahil olarak 199 TL’den başlıyor. Yeraltı şehirlerinde kaybolmak, Ihlara Vadisi’ndeki kaya kiliselerine tırmanmak, Avanos’ta çanak çömlek yapmak ve tabii ki balon safari yapmak size cazip geliyorsa Jolly ile Kapadokya turu tam size göre. Yöresel lezzetler de cabası.

Jolly İle Kendi Aracınızla Temassız Kapadokya Turu   Jolly