Jolly İle Haftanın Keşif Rotası : Batı Karadeniz Turu...

Jolly Kültür Turlarıyla sosyal mesafenizi koruyabileceğiniz, hijyen ve güvenlik önlemi üst düzeyde tutulan izole bir tur deneyimi yaşayabilirsiniz.

Gelin, birlikte Safranbolu ve Amasra’yı Jolly ile keşfedelim;

Ufak bir keşif kaçamağı yapmak isterseniz hem yakın olduğu için hem de hafta içi de katılabileceğiniz Jolly’nin Safranbolu ve Amasra turlarına mutlaka göz atmalısınız. Birçok ilden katılabileceğiniz Jolly ile Batı Karadeniz Turunda Amasra ve Safranbolu’nun doğal güzelliklerinin yanı sıra; bu şehirlerin tarihini dinlediğinizde ve mimarisini gördüğünüzde onlara hayranlık besleyeceksiniz.

1 gece konaklamalı Batı Karadeniz turunun başlangıç fiyatı; ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre gezileri dahil 359TL olarak belirlendi.

Sizleri bol oksijenin içine alacak olan Jolly ile Batı Karadeniz Turunda ilk destinasyon Amasra olacak. Adını bir amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre bir Pers prensesinden alan Amasra’yı tepeden görebileceğiniz; Bakacak Tepesi, Çekiciler Çarşısı, Kemere Köprüsü sizleri tarihsel bir yolculuğa çıkaracak. Keşif rotanızın devamı ise Safranbolu olacak. Burada sizleri ilk olarak Kıranköy karşılayacak. Kıranköy’de ilk durağınız Ulu Cami, sonrasında ise yapımı 1893 yılına dayanan ve manzarasıyla görenleri kendine hayran bırakan Kaymakamlar Konağı sizleri bekliyor. Ardından Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, İncekaya Su Kemeri, Bulak Mencilis Mağarası, Safranbolu Kent Tarihi Müzesi, Cinci Hanı ve Hamamı, Yörük Köyü, Safranbolu Evleri ve Hıdırlık Tepesi, Safranbolu’da keşfedebileceğiniz yerler arasında…

Jolly İle Haftanın Keşif Rotası : Batı Karadeniz Turu   Jolly   Safranbolu   Amasra