Jamila Askorava ile güzellik söyleşisi

Ürünleri Türkiye’de sadece Raffles SPA’da bulunan ve “Gazelli White Oil™” ın dünyadaki patent haklarına sahip olan Azerbaycan’ın en önemli kozmetik markası Gazelli’nin kurucusu Jamila Askorava, Raffles İstanbul Zorlu Center’ın konuğu olarak Türkiye’ye geldi ve Raffles SPA’da bir söyleşi gerçekleştirdi.

 

Jamilia_Askorava_Zarifa_Hamzayeva

Gazelli markasını, cilt bakımı ve SPA ürünleri konusunda dünyanın tanıdığı bir marka haline getiren Jamila Askorava, Raffles SPA’da güzellik tüyoları verdiği bir söyleşi gerçekleştirdi.

 Gazelli markasını, cilt bakımı ve SPA ürünleri konusunda dünyanın tanıdığı bir marka haline getiren Azerbaycanlı başarılı iş kadını Jamila Askorava, hava değişimlerinde cilt bakımı, patenti kendisinde bulunan ve anti-ageing, hücre yenileme, cildin doğal fonksiyonlarını canlandıran White Oil™, sağlıklı yaşamın güzelliğe etkisi gibi konularda bilgileri ve deneyimlerini paylaştı.

 “Hava değişimlerinde hazırlıklı olun, bu konuda cildi nemli tutmak en önemli detaylar arasındadır” diyen Askorava, “Yağ katmanıyla cildinizi bariyer fonksiyonunu arttırın, güneş olmasa bile koruyucunuzu her zaman sürün, cildinizi hep nemli tutmak çok önemli. Yüz ve vücut için koruyucu kremler kullanmanın yanı sıra diyet ve beslenmeyle de sağlıklı, dinç ve parlak bir cilde sahip olmak önemli” diye konuştu.

Raffles SPA   Gazelli White Oil   Jamila Askorava   Raffles İstanbul Zorlu Center