İstanbul Muhafızları Avrupa Sinemalarında...

Çocukların heyecanla beklediği “İstanbul Muhafızları: Yüzyılın Muhafızları”, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışında da vizyona giriyor. 30 Ekim’de Azerbaycan’da küçük seyircilerle buluşan animasyon, 18 Kasım’da da Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Danimarka ve Avusturya sinemalarında gösterime girecek.

Tüm bölümleri MinikaGO’da yayınlanan “İstanbul Muhafızları” çizgi filminin çocuklar tarafından çok sevilen karakterleri, ikinci kez beyazperdede. “İstanbul Muhafızları: Yüzyılın Muhafızları” adlı animasyon, Türkiye’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda vizyona girdi ve büyük ilgiyle karşılaştı.

Kardeş Ülkede Gösterimde…

Yapımcılığını Medyavizyon ile Neher Prodüksiyon’un birlikte üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Cem Bayraklı’nın yaptığı “İstanbul Muhafızları: Yüzyılın Muhafızları”, yurtdışı yolculuğuna da start verdi. 30 Ekim’de Azerbaycan’da miniklerle buluşan yapım, 18 Kasım’da da Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, Danimarka ve Avusturya sinemalarında gösterime girecek.

Geçmişe Yolculuk… 

Hikayesi Hüseyin Sorgun’a, senaryosu Gökhan Karagülle’ye ait “İstanbul Muhafızları: Yüzyılın Muhafızları”, 1920 yılına ışınlanarak tarihin akışını değiştirmeyi planlayan Gürgen ile Azmi’yi durdurmaya çalışan İstanbul Muhafızları’nın maceralarını konu alıyor.

İstanbul Muhafızları Avrupa Sinemalarında   İstanbul Muhafızları: Yüzyılın Muhafızları