İstanbul Gençlik Festivali ziyaretçi rekoru kırdı...

Türk Telekom ana sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali (İGF), yaklaşık yarım milyondan fazla genci ağırladı. Gençler, Türk Telekom Muud Sahnesi’nde Murat Boz, Teoman, Cem Belevi, Mustafa Sandal, Berkay gibi isimlerin konserleriyle eğlenceye doydu.

Türk Telekom ana sponsorluğuyla Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde, 2-6 Mayıs tarihleri arasında ikincisi düzenlenen İstanbul Gençlik Festivali (İGF),  520.000 tekil ziyaretçi olmak üzere toplamda 750.000 genci ağırlayarak ziyaretçi rekoru kırdı. Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen festivalde, konser, eğlence, kültür-sanat, bilim teknoloji, söyleşi, spor, sosyal sorumluluk, turnuva, e-oyunlar ve daha birçok alanda onlarca etkinlik gerçekleştirildi. Gençlerin sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun ilgi gösterdiği festivale, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya gibi önemli isimler katıldı.

İstanbul Gençlik Festivali ziyaretçi rekoru kırdı   Murat Boz   Teoman   Cem Belevi   Mustafa Sandal   Berkay   Türk Telekom