Isokyo’dan Özel Parti

Zorlu Center Raffles İstanbul bünyesinde misafirlerini ağırlayarak Pan Asya mutfağının en özel örneklerini sunan ISOKYO, şehrin hareketlenmeye başladığı ekim ayında, özel bir partiyle İstanbul gece hayatına renk kattı.

Yemek keyfinin farklı boyutlarına keşif sunan ve tüm duyulara hitap eden ISOKYO’nun şehre dönüşü kutladığı partiye cemiyet hayatının önde gelen simaları katıldı. Raffles İstanbul Genel Müdürü Christian Hirt ve Pazarlama Direktörü Deniz Met’in ev sahipliğindeki partiye gelen davetliler arasında; Ayşegül Dinçkök, Berrin ve Olgun Zorlu, Elif ve Kerem Gönlüm, Demet Şener, Bahar Korçan, Gül Ağış, Dilek Hanif, Jaklin Güner, Füsun Kuran Çevikel, Sedef İybar, Zeynep Selgur, Günseli Kato, Özlem Cankurtaran, Özlem Zehebi, Eda Kosif, Emek Külür, İdil Lüleci, Dilek ve Yakup Avşar, Aslı ve Kaan Cüreklibatur, Handan ve Mustafa Öney, Özlem Salur gibi isimler yer aldı.

 

isokyo   ayşegül dinçkök   Kerem Gönlüm   Demet Şener   Bahar Korçan   Gül Ağış   Dilek Hanif   Jaklin Güner   Füsun Kuran Çevikel   Sedef İybar   Zeynep Selgur   Günseli Kato   Özlem Cankurtaran   Özlem Zehebi   Eda Kosif   Emek Külür   İdil Lüleci