İş Adamlarının AVM Turu...

İş hayatının tanınmış isimlerinden Mustafa Sarıgül, Ömer Gürsoy, Niv Garih, Sadettin Saran ve babası Özbek Saran alışveriş merkezlerinde objektiflere takıldı.

Türk siyasetinin ve iş dünyasının tanınan simalarından birisi olan Mustafa Sarıgül, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Meydan katında bulunan bir restoranda yakın dostları ile bir araya gelen Sarıgül, her zaman olduğu gibi sempatik ve samimi tavırları ile dikkat çekti. 

 

Galatasaray Spor Kulübü eski yöneticilerinden Ergün Gürsoy'un oğlu genç iş adamı Ömer Gürsoy, öğle saatlerinde geldiği Kanyon Alışveriş Merkezi'nde dostlarıyla bir araya geldi. Arkadaşlarıyla yemek yiyen Gürsoy, yemek sonrası "Uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlarımla yemek yedik, işe kısa bir ara verdik işleri beni bekler." diyerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

 

Saran holding yönetim kurulu başkanı Sadettin Saran, geride bıraktığımız gün babası Özbek Saran ile birlikte İstinyePark'da objektiflere takıldı. Emine Jahoviç ile geçtiğimiz hafta barışarak Bodrum'da tatile çıkan ve tekne de görüntülenen başarılı iş insanı İstanbul'a döndü. 84 yaşında ki babası ile alışveriş merkezine gelen Saran'ın babasına olan sevgi ve saygısı gözlerden kaçmazken, babasının elini bir an olsun bırakmaması dikkat çekti. Markalar Sokağı'nda görüntülenen baba oğul kısa süre alışveriş yaptıktan sonra bir restorana geçerek birlikte akşam yemeği yediler

 

Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan genç işadamı Niv Garih, Akmerkez’de görüntülendi. Holding bünyesinde oldukça yoğun bir çalışma temposu olan Niv Garih, spor mağazalarını gezdi. Fit görünümünü düzenli olarak spor yaparak kazanan Garih, klasik giyim tarzı ile oldukça şık görünüyordu.

 

Mustafa Sarıgül   Ömer Gürsoy   Sadettin Saran   özbek saran