İlyas Yalçıntaş’tan Rekor Turne Projesi...

Son dönemin en çok dinlenen, youtube’da izlenme sayısı milyonları aşan sanatçı İlyas Yalçıntaş, 1,5 ayda 25 şehri kapsayan ve benzeri olmayan yepyeni bir proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden hayranlarının çağrılarına kayıtsız kalmayan genç sanatçı, yeni albüm öncesi sevilen şarkılarını son yıllarda en çok tercih edilen performans türü haline gelen akustik bir formatta canlı olarak söyleyecek. Hayranları turne boyunca İlyas Yalçıntaş’ı samimi bir ortamda, ilk tanıdıkları gibi kendi gitarından dinleyecekler.

PowerTürk sponsorluğunda gerçekleşecek projenin ilk durağı Niğde olacak. Hemen ardından; Nevşehir, Kayseri, Aksaray, Isparta, Antalya, Burdur, Giresun, Rize, Trabzon, Mersin, Adana, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep, Ordu, Sinop, Samsun, Malatya, Elazığ, Bingöl, Muş, Diyarbakır ve Batman’ın ardından turnenin son ayağı ise Bitlis. Müzikal kariyerindeki başarı grafiğini zirvede tutan sanatçı,  2019’da yayınlanacak albümünün çalışmalarına da devam ediyor.

İlyas Yalçıntaş’tan Rekor Turne Projesi   İlyas Yalçıntaş