İlklerin Öncüsü Bvs Group'tan Altın Gol...

''Spor Birleştirir, spor kardeşliktir'' mottosu ile hayata geçirilen Bvs Cup Halı saha Futbol Turnuvası geçtiğimiz akşam yapılan ilk başlama vuruşu ile start aldı.

Sanat dünyasından Ferhat Göçer, Alişan, Deha Bilimlier, Okan Kurt gibi isimlerin yanı sıra futbolun efsane isimleri Ogün Temizkanoğlu ve Recep Çetin'nde ter döktüğü ilk müsabakalarda goller yağmur gibi gelirken, Bvs Gruba ait Günay Restaurant, Nossta Costa, Peysage Restaurant, Mall Off İstanbul Sait Efendi, My Cabaret, Sahne İstanbul mekanlarının formalarını giyen ünlü isimler kardeşlik ve hoşgörü için depar attılar.

Heyecanın bir an olsun düşmediği maçlarda gecenin asıl kazananı ise fair-play oldu. Tek bir kartın bile çıkmadığı müsabakalarda neredeyse faul düdüğü bile çalınmadı. Her pazartesi birbirinden ünlü simaların katılacağı turnuvada sürpriz isimlerde BVS Cup formalarını terletecek ve elenen takımlar BVS Cup hatıra ormanına fidan dikerek etkinliğe veda edecek. Bu açıdan da çok özel bir sosyal sorumluluk projesi olma özelliğini taşıyan futbol turnuvası kapanışını ise sürpriz bir organizasyonla yapacak.

İlklerin Öncüsü Bvs Group'tan Altın Gol   Bvs Group   Nossta Costa   Peysage Restaurant   Mall Off İstanbul Sait Efendi   My Cabaret   Sahne İstanbul   Günay Restaurant   Ferhat Göçer   Alişan   Deha Bilimlier   Okan Kurt