İlk Albüm Gelirlerini Şehit Ailelerine Bağışlıyor

Yaz boyunca Gazino Geceleri konsepti ile Azka Otel sahnesinde sevenleri ile buluşan Safiye Soyman ve Faik Öztürk geleneği sürdürerek muhteşem bir konsere daha imza attılar.

Türkülerle başlayan gecede Türk Sanat Musikisi’nden Karadeniz ezgilerine bir çok eser seslendiren ikili, müzikal performanslarının yanı sıra stand-up sovları aratmayacak sohbetleriyle de herkesi kahkahalara boğdular. 

Giydiği pembe kıyafeti konseri izleyenler tarafından çok beğenilen Safiye Soyman, ''Bi gün düğün yaparsam muhakkak gelinlik giyeceğim. Düğünümü de bu sahnede yapmak istiyorum. Gerçi bizi biliyorsunuz bir imzamız eksik, onu da kalplerimizde atmışız ikimizde. Ama gelinlik giymekte istiyorum ne yalan söyleyeyim.'' Sözleriyle de hayat arkadaşı Faik Öztürk'ü köşeye sıkıştırdı. ''Benden beyaz atlı prens olmaz Safiye, ata yazık.'' esprisi ile durumu geçiştiren Faik Öztürk '' Huzurunuzda bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Allah nasip ederse yeni çıkacak ilk albümümün tüm gelirleri asker ve polis şehit ailelerine bağışlayacağım. Hepimizin o yiğitlere bir minnet borcu var. Geri kalanlarına minicikte olsa bir katkım olabilirse dünyanın en mutlu insanı ben olurum.'' Sözleriyle de büyük alkış aldı.

 

 

Safiye Soyman   Faik Öztürk   Azka Otel