İftar Yemeğinde Bir Araya Geldiler…

TEMA-K Gönüllüleri, Tema Vakfı yararına iftar yemeği düzenledi. Yemekten elde edilen gelir ile Tema Vakfı'nın doğa eğitim programlarına destek verildi.

Tema Vakfı çalışmalarına destek sağlamak üzere cemiyet hayatının ünlü isimlerinin oluşturduğu Kaynak Çalışma Grubu (TEMA-K), dün akşam Raffles Otel’de bir iftar yemeği düzenledi.  Gecenin onur konuğu Tema Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Nihat Gökyigit’di. Tema Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı yemeğin geliri Tema Vakfı'nın doğa eğitim programlarına aktarıldı.

TEMA-K Gönüllüleri adına konuşan Esra Öztürk, “Bu önemli ayda bir kez daha bir araya gelebilmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Aynı zamanda ulvi bir amaca hizmet eden Tema Vakfı’na destek vermiş olmak bugünkü yemeğimizi daha da anlamlı kılıyor. TEMA-K Gönüllü grubu olarak 20 yıldır Tema Vakfı’na destek veriyoruz. Bugün yaptığımız çalışmaların yüzlerce çocuğun hayatına olumlu etki edecek olması ve gelecek nesillerin hayatına önemli katkılar sağlaması bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bugüne kadar TEMA-K’nın verdiği destek ile on binlerce çocuk doğa eğitim programlarına katıldı. Desteklerimizi yeni etkinliklerimizle 2019 yılında da sürdüreceğiz” dedi.

İftar yemeğine katılan ünlü isimler arasında Esra-Fatih Öztürk, Aslı-Bora Pehlivanlar, Siren Ertan-Ersin Kayalar, Tuğba-Nuri Develi, Figen-Fatih Kıral, Öznur-Burak Yakın, Ceyda-Bilal Kadayıfçıoğlu, Asuman-Nihat Çimen, Nihat Gökyiğit, Hilal Ekşi, Esra Ekşi, Aynur Ekşi, Öykü Karadeniz, Narin Akçelik, Özlem Yıldız, Zeynep Mansur, Aslıhan Şentürk, Aslı Aydın, Neşe Sert, Fatma Cengiz, Şükriye Topaloğlu, Türkan Şerbetçi, Zeynep Germen, Fulya Nayman ve Oya İdil Gençoğlu gibi bir çok ünlü isim vardı.

 

Esra-Fatih Öztürk   Aslı-Bora Pehlivanlar   Siren Ertan-Ersin Kayalar   Tuğba-Nuri Develi   Figen-Fatih Kıral   Öznur-Burak Yakın   Ceyda-Bilal Kadayıfçıoğlu   Asuman-Nihat Çimen   Nihat Gökyiğit   Hilal Ekşi   Esra Ekşi   Aynur Ekşi   Öykü Karadeniz   Narin Akçelik   Özlem Yıldız   Zeynep Mansur   Aslıhan Şentürk   Aslı Aydın   Neşe Sert   Fatma Cengiz   Şükriye Topaloğlu   Türkan Şerbetçi   Zeynep Germen   Fulya Nayman   tema k