İBB Kültür AŞ’nin Geleneksel Ramazan Etkinlikleri Başladı...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür AŞ, Ramazan etkinliklerini bu yıl da Yenikapı Sahili, Maltepe Sahili, Feshane, Beyazıt Meydanı ve Sultanahmet Meydanı’nda gerçekleştiriyor; “Sultanahmet Asırlık Tatlar Fuarı”, “Hediyem İstanbul” ve “İstanbul Kitapçısı” stantları İstanbulluları bekliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür AŞ tarafından geleneksel hâle getirilen ve her yıl düzenlenen Ramazan etkinlikleri başladı. İstanbul'daki Ramazan etkinlikleri bu yıl da Yenikapı Sahili, Maltepe Sahili, Feshane, Beyazıt Meydanı ve Sultanahmet Meydanı’nda gerçekleştirilecek.

İstanbulluların büyük ilgi gösterdiği “Sultanahmet Asırlık Tatlar Fuarı”, Ramazan ayı ile birlikte kapılarını İstanbul halkına ve İstanbul ziyaretçilerine açtı. Fuar birbirinden renkli stantlarıyla ramazan ayında folklorik bir şölen sunacak. İBB Kültür AŞ, fuarda “Hediyem İstanbul” standı ile yer alıyor. İstanbul’un kendine has tarihî, kültürel ve sanatsal özelliklerini ön plana çıkartan “Hediyem İstanbul” markası, her yıl düzenlenen çeşitli yarışmalarla İstanbul’u hediyelik ürünlerde sergiliyor.

İBB Kültür AŞ’nin Geleneksel Ramazan Etkinlikleri Başladı   Yenikapı Sahili   Maltepe Sahili   Feshane   Beyazıt Meydanı   Sultanahmet Meydanı   Sultanahmet Asırlık Tatlar Fuarı   Hediyem İstanbul   İstanbul Kitapçısı