Huzur da Aşk da Kalamış Koyu’nda…

Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde romantizmin büyüsünü yaşamak isteyenlere hem huzuru hem de aşkı vaat ediyor. Üstelik seçim de size kalmış. Huzur ya da aşk; veya ikisi de bir arada. Otelin terasında bulunan Ouzo Roof Restaurant’ta sonsuza uzanan tatlı huzuru, Eda&Metin Özülkü-Yeşim Salkım-Ferda Anıl Yarkın’dan oluşan Çılgınlar Kulübü’nün 90’lar konseptiyle hazırlanan Kalamış Balo Salonu’nda ise aşkın en neşeli halini yaşamak tercihinize kalmış. Yılın en romantik gecesine özel hazırlanan tılsımlı aşk menüleri de gecenin lezzetini ikiye katlayacak.

Kalamış Koyu’nun ışıltılı marina manzarasına sahip olan Ouzo Roof Restaurant, Sevgililer Günü’nü çok özel hisseden çiftlere yıldızların eşlik ettiği sadece 14 Şubat’a özel bir gece sunuyor. Grek müziğinin sevilen ismi Yorgo’dan Sevgililer Günü’nü farklı kılan repertuvarı dinlemeye doyamayacaksınız.

90’lı yıllara doğru bindiğiniz bir zaman kapsülünün içinde aşkın en masum halinden en çılgın haline kadar bin bir durağa uğrayacağınız ÇILGINLAR KULÜBÜ ise içeriğiyle bugüne kadar yaşadığınız en farklı Sevgililer Günü’nü hem melodileriyle kulağınıza, hem leziz menüsüyle damağınıza hem de bir bütün olarak ruhunuza bir nakış gibi işleyecek. Yeşim Salkım, Ferda Anıl Yarkın, Eda ve Metin Özülkü’den oluşan Çılgınlar Kulübü, çok ama çok zengin repertuvarlarıyla misafirlerin anı defterine unutulmaz melodiler hediye edecek.

 

Huzur da Aşk da Kalamış Koyu’nda   Çılgınlar Kulübü   Kalamış Balo Salonu   Ferda Anıl Yarkın   Yeşim Salkım   Metin Özülkü   Eda Özülkü   Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel   14 Şubat Sevgililer Günü