House Of Ogan’dan Muhteşem Defile…

House Of Ogan, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında, Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu muhteşem bir defileye imza atarak beğeniye sundu. Zorlu PSM’de gerçekleşen defilede moda , sanat ve iş dünyasının seçkin isimleri bir araya geldi.

İlhamını kendine güvenen, modern, bağımsız kadınların kendisinden alarak, her geçen sezon yoluna kuvvetlenerek devam ediyor. Markanın No:10 “DAWN” koleksiyonu Sonbahar/Kış 2019 sezonunda maskülen formları, tozlu pembe ve lurex parıltılar ile harmanlayarak, klişelerden uzak durarak iddiasını ortaya koyuyor. Dramatik dış giyim parçaları keskin hatları ile markanın “zamansızlık “ ilkesini en iyi yansıtan parçaların başında gelirken, çift taraflı kullanımlar gibi pratik kullanım alanları da yaratıyor.

Pragmatik siluetler, doğa dostu kaliteli malzemeler ve geleneksel el işçiliğinin harmanlanması ile ortaya çıkan House of OGAN markası kurucu/tasarımcısı Gizem Ogan Yazgan’ın detaylara verdiği özen ile sadece Türkiye sınırları içinde değil global platformlarda da dikkatleri üzerine çekiyor.

 

 

house of ogan   mercedes benz fashion week   zorlu psm