Her Dürüm Wrap Değildir, Ama Her Wrap da Rıfkı Turkish Wrap Değildir...

İstanbul’un ilk ve tek Wrap restoranı ünvanına sahibi olmayı hedefleyen “Rıfkı Turkish Wrap” ilk şubesini Maslak 1453’te hizmete açtı.

Çok yoğunsunuz, yorgunsunuz ya da canınız bir an önce yemek faslını bitirip oturmak istiyor.

Hem hızlı ve pratik hem de lezzetli ne yiyebilirim diye düşünmeyin. Şefimiz Rıfkı dünyanın birçok ülkesinden aldığı inanılmaz lezzetleri sizlere Wrap şeklinde sunuyor. Ülkemize özgü tatların yanı sıra otuza yakın farklı Wrap çeşiti sunan Rıfkı Turkish Wrap; Cheese Steak Wrap’tan, Fajita Wrap’a, Kremalı Mantarlı, Köri Soslu ve Sezar Sosluya uzanan geniş  menüsünün yanı sıra vejetaryenlar için hazırladığı sebzeli Wrapleriyle de bir ilke imza atıyor.

Ayrıca özel olarak hazırlanmış, Domates, Ispanak, Sade ve Tam Tahıllı Tortilla seçenekleriyle farklı lezzetlerden hoşlananlara da hitap ediyor.

Rıfkı Turkish Wrap misafirlerine geniş Wrap çeşitlerinin yanı sıra Salataları, Soğan halkası, Mozerella Stick, Nacos,  Chicken Fingers ve Quesedella gibi aperatifleri de sunuyor. Muhteşem lezzetlerin ardından Churros Meksika tatlısı ile Türk lezzet tutkunlarını tanıştıran ünlü marka Maslak 1453’te farklı lezzetlerle yeni sürprizlere hazırlanıyor.

rıfkı turkish wrap