Hanımlar AVM Turunda...

İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimlerinden Dilek Türker, Zeynep Çarmıklı, Ahu Aysal, Sema Sipahioğlu Akmerkez'de görüntülendi.

İstanbul cemiyet hayatının seçkin iş adamlarından Ali Nuri Türker’in eşi Dilek Türker, Akmerkez’de görüntülendi. Her zamanki mütevaziliği ve şıklığı ile dikkat çeken Dilek Türker akşam saatlerinde katıldığı bir ev daveti sonrası mağazaları gezdi.

 

İş dünyası ve cemiyet hayatının tanınmış iş adamlarından Osman Çarmıklı’nın zarif eşi Zeynep Çarmıklı önceki gün Akmerkez’e gelen isimler arasındaydı. Zarafeti ile dikkatleri çeken Zeynep Çarmıklı, tek başına mağazaları alışveriş yaparken objektiflere yansıdı. Kolu alçıda olan ve telefonuna gelen bir iletiye bakmak isterken zorlanan Zeynep Hanım, “Görünmez kaza. Evde düz zeminde ve babet ayakkabılarla yürürken bir anda ne olduğunu anlamadan düştüm. Kolum alçıya alındı” dedi.

 

İstanbul cemiyet hayatının en eğlenceli ve hayat dolu isimlerinden biri olan Ahu Aysal, Akmerkez’den çıkarken görüldü. Yaz tatiline hız kesmeden devam eden Ahu Hanım, Bodrum’daki evinde geçirdiği keyifli tatiline kısa bir ara verdiğini ve işleri için İstanbul’a geldiğini aktardı.

 

İstanbul cemiyet hayatının seçkin isimlerinden biri olan başarılı iş kadını Sema Sipahioğlu, Akmerkez’de görüntülendi. Sema Hanım ofisindeki işleri tamamladıktan sonra kısa bir alışveriş turu attı, ardından Serafina restorana geçti. Sema Hanım bir arkadaşıyla buluşup sohbet etmek için gittiği restoranda objektiflere gülümseyerek yansıdı.

Dilek Türker   Zeynep Çarmıklı   Ahu Aysal   Sema Sipahioğlu