Hande Erçel ve Kerem Bursin Twitter'ı Salladı...

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerini paylaşacağı “Sen Çal Kapımı” isimli diziden ilk kareler geldi. Dizide Erçel bir çiçekçi kızı, Bursin ise bir holding sahibinin oğlunu canlandıracak. Ü⁣nlü ikili, sosyal medyayı salladı, Twitter'da TT (En çok Konuşulanlar) haline geldiler. ⁣

Son dizisiyle hayal kırıklığına uğrayan Hande Erçel, Kerem Bürsin ile beraber yeni dizisine hazırlık yapıyor. Sen Çal Kapımı adlı yeni dizide beraber rol alacak olan ikilinin beraber çekilmiş fotoğrafları ilk kez yayımlandı. Hayranları ikiliye övgüler yağdırırken sosyal medyada da iki ünlü ismi TT (en çok konuşulanlar) haline getirdi. 

Geçtiğimiz gün ise Hande Erçel, Kerem Bürsin ve dizinin bir başka oyuncusu Melisa Döngel, okuma provası için Bebek'te bir araya geldi. Okuma provasından ilk ayrılan Kerem Bürsin oldu. Bürsin'in ardından Melisa Döngel ofisten çıkış yaptı. Ofisten en son ayrılan Hande Erçel ise ayaküstü muhabirlerle sohbet etti. 

Dizideki partneri Kerem Bürsin'le yeni tanıştıklarını söyleyen oyuncu "Kerem'le yeni tanıştık. Çok tatlı, olağanüstü biri. Onunla çalıştığım için çok mutluyum" dedi.

Erçel, Demet Akalın'ın sevgilisi Murat Dalkılıç'la eski bir fotoğrafını paylaşarak altına "Şunu da bir evlendirseydim" yazması hakkındaki soruları ise yanıtsız bıraktı.

Kerem Bursin   Hande Erçel   “Sen Çal Kapımı”   dizi