Hande Dönmez'den Seyirlik Performans

Türk müziğinde güçlü sesi ile dikkat çeken kadın vokallerinden Hande Dönmez, önceki gece "Azka Yaz Konserleri" kapsamında Bodrum Bardakçı Koy'unda bulunan Azka Otel’de sevenleriyle buluştu.

Gazino geceleri kültürüyle Bodrumlu tatilcilerin yoğun ilgi gösterdiği Azka Otel'de sahne alan Dönmez, programına ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin sevilen şarkılarından "Ummadığım Anda" parçasıyla başladı. Repertuvarında yer verdiği Alaturka ve Türk Sanat Müziği eserlerinin yanı sıra seslendirdiği arabesk şarkılarla da kendisini dinlemeye gelen yaklaşık üç yüz kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne de ki muhteşem enerjisi ve sempatik tavırlarıyla da müzikseverlerinin kalbine taht kuran başarılı şarkıcı, harika performansıyla uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza attı. 

Bir hayranından gelen ''Ben Ona Yanarım'' isteğini  ''Bülent Özdemir besteleri bana yasaklı, çok seviyorum ama seslendiremiyorum. Benimle alakalı bir durum değil. Af buyurun.'' diyerek geri çevirmek zorunda kalan başarılı sanatçı, daha sonra Şebnem Ferah'ın ''Sil Baştan'' şarkısını söyleyip ''Hayatta bazı şeyleri silip yeniden başlamak lazım. Sizi bilmem ama bazı şeylere hatta hayata reset atmak bana iyi geliyor.'' Sözleriyle de duygularını dile getirdi.

Öte yandan gecenin sürprizi ise finalde yaşandı. Başarılı performansı ile herkesi kendisine hayran bırakan Hande Dönmez sahneden iner inmez 2023 yılına dek kendisini ''Azka Yaz Konserleri''nde görmek isteyen İş adamı Bülent Kaya'nın teklifi ile mutluluk gözyaşlarına boğuldu. Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen ve bu yıl ''Gazino Geceleri'' konsepti ile Bodrum'da fark yaratan konser  serisinin daimi sanatçısı olmanın şahsı ve kariyeri adına son derece önemli bir sıçrama olduğunu belirten Hande Dönmez dört yıl boyunca şarkıları ile Azka Yaz Konserine damgasını vuracak.

 

Hande Dönmez   Azka Otel   Bülent Kaya