"Hande Akın'dan şifalandıran kitap:Aşk ol!"

2014'te yayınladığı ilk kitabı '' Kadın Olmak '' ile büyük beğeni toplayan iletişim ve ilişki uzmanı, Eft ve regresyon terapisti, ilham veren konuşmacı ve yazar Hande Akın, ikinci kitabı Aşk Ol'u okuyucularla buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

Öz'üne yolculuk... 

Hayatında dönüm noktası olan olayları, bu olaylarda yer alan kişileri hayatına etkileriyle birlikte anlatan Hande Akın, Kazdağları, Hindistan, Konya Tayland, Şirince, Yunan Adaları, Venedik, İngiltere, İspanya, Arizona, Sedona, Como Gölü, New York, Los Angeles, Bali, Güney Amerika'da Peru ve Brezilya'ya kadar uzanan ruh eşini arama, kendini bulma ve Kabe'de Aşk olma macerasını anlattığı kitabında öz'üne yolculuğa çıkıyor. 

 

'' Gönül sofranıza misafir olurum. ''

Hande Akın yeni kitabı Aşk Ol ile ilgili düşüncelerini ise : '' Yazmak şifalandırır. Duygularımı, deneyimlerimi, farkındalıklarımı yazarak paylaşmak en sevdiğim, en eğlendiğim eylemlerden biridir. Yazdıkça gönlümden gönlünüze bir köprü kurduğumu hissederim. Gönül sofranıza misafir olurum. Siz okudukça, hissettikçe, paylaştıkça yazdıklarımın enerjisi artar. Yazdıklarım şifa olsun, ilham olsun, mutluluk olsun niyetiyle yazıyorum. Keyifle, farkındalıkla okumanızı diliyorum. '' şeklinde ifade ediyor. Libros Yayınları'ndan çıkan Hande Akın'ın Aşk Ol kitabı tüm fiziki ve dijital satış noktalarında yerini aldı. 

 

Hande Akın   Aşk Ol   Kadın Olmak