Haldun Dormen ve Azra Akın aynı sahnede

Tiyatro’nun duayeni Haldun Dormen ve Dünya Güzeli Azra Akın yepyeni bir oyunla aynı sahneyi paylaşacak.

 

Uyarlamasını Haldun Dormen’nin yaptığı ‘Daha Neler’ adlı tiyatro oyunu 12 Ocak 2018 tarihinde Almanya’nın Schweinfurt kentinde Dünya prömiyerini yapıyor.

The Companies Tiyatrosu’nun yeni komedi oyunu ‘Daha Neler’ in yönetmeni Ali Altuğ, oyuncu  kadrosunda ise Haldun Dormen, Kerem Atabeyoğlu, Ruhsar Öcal, Azra Akın, Engin Secgin, Oktay Turgut adlı oyuncular yer alıyor.Oyunun Afiş Fotoğrafları Fethi Karaduman’a ve Görsel Tasarım Barış Çantay’a ait. Proje Danışmanı ise Velhan Çantay.

 

Almanya’nın büyük şehirlerinde tiyatro seyircisi ile buluşuyor

 

Almanya’nın  Frankfurt, Nürnberg, Stuttgart gibi büyük şehirlerinde seyircisiyle buluşacak oyun, Alman tiyatro severler için Almanca alt yazı ile oynanacak. Türkiye de 2018 yılı içinde prömiyer yapacak oyun, Avrupa da ki seyircileriyle daha önce buluşma fırsatı yakalıyor.The Companies tiyatrosu, oyunun provalarını hem Türkiye ve hem de Almanya da yapıyor ve prova çalışmalarının devam ettiği oyun, 12 Ocak 2018 tarihinde prömiyer yapıyor.

 

haldun dormen   daha neler   tiyatro   Kerem Atabeyoğlu   Ruhsar Öcal   Azra Akın   Engin Secgin   Oktay Turgut   Frankfurt   Nürnberg   Stuttgart   the companies