Hakan Bahar İle ‘İstanbul Gazinosu’

Four Seasons Hotel Bosphorus Aqua Reastaurant’ta Hakan Bahar ile ‘İstanbul Gazinosu’ başlıyor. İstanbul gazinolarının ihtişamlı atmosferine nostaljik bir yolculuk yaşatan, Hakan Bahar’ın 19 Ekim Cuma akşamı sahne aldığı ‘İstanbul Gazinosu’ gala gecesine iş, cemiyet, sanat ve moda dünyasının tanınmış isimleri katıldı.

Yüzyılı aşkın süredir İstanbulluların hayatında olan, Türk sanat müziği ve lezzet dolu gazino kültürünü yeniden canlandıran ‘İstanbul Gazinosu’, yıl sonuna kadar bir hafta arayla cuma akşamları devam ediyor.

Four Seasons Hotel Bosphorus’un özenli servisi ile benzersiz lezzetlerini buluşturan restoranıAqua, ‘İstanbul Gazinosu’ ile özlem duyulan gazino kültürünü canlandırıyor. Müzeyyen Senar’dan, Zeki Müren’e, Emel Sayın’dan, Gönül Yazar ve Bülent Ersoy’a, Türk sanat müziğinin duayenlerinin sahneleri renklendirdiği dönemlere nostaljik bir yolculuk yaşatan Hakan Bahar ile ‘İstanbul Gazinosu’nun 19 Ekim Cuma akşamı gerçekleşen görkemli gala gecesinde iş, cemiyet, sanat ve moda dünyasının ünlü simaları bir araya geldi. Aralarında Derin Mermerci, İbrahim Kutluay, Başak Dizer, Deniz Marşan, Özge Ulusoy, Ece Sükan, Serdar Gülgün, Özgür Masur, Ahu Tuğbay, Ahu Yağtu, Ayşe Kucuroğlu, Saba Tümer, Didem Soydan, Hakan Yıldırım, Lal Dedeoğlu ve Elif Boyner’in olduğu isimler Hakan Bahar’dan Türk sanat müziğinin beğenilen eserlerini dinleyerek keyifli anlar yaşadılar.

istanbul gazinosu   İbrahim Kutluay   Başak Dizer   Deniz Marşan   Özge Ulusoy   Ece Sükan   Serdar Gülgün   Özgür Masur   Ahu Tuğbay   Ahu Yağtu   Ayşe Kucuroğlu   Saba Tümer   Didem Soydan   Hakan Yıldırım   Lal Dedeoğlu