Güzelliğin en iyilerine görkemli tören

“Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” iş, magazin ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımı ile önceki akşam Raffles İstanbul’da gerçekleşti. Töreninin sunuculuğunu yapan Defne Samyeli sergilediği “All that jazz” performansı ile geceye damga vururken, Burcu Kıratlı “En Güzel Saç Ödülü”, Burcu Esmersoy “En Güzel Göz Ödülü”, Ayşe Tolga “Sağlıklı Yaşam Ödülü”, Sinem Güven“En Güzel El Ödülü” ve Ayşe Arman “En Güzel Kalp Ödülü” nün sahibi oldu.

 

watsons_kpk_23

 

“Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri” iş, magazin ve cemiyet dünyasından ünlü isimlerin katılımı ile önceki akşam  Raffles İstanbul’da gerçekleşti. 

Töreninin sunuculuğunu yapan Defne Samyeli sergilediği “All that jazz” performansı ile geceye damga vurdu. Ödül töreni boyunca gerçekleşen dans şovlar, davetlilere eğlenceli anlar yaşatırken alternatif müziğin sevilen ismi Jabbar da gecede sahne aldı.

Gecede güzellikleri ve zarafetleri ile dikkat çeken sanat ve cemiyet dünyasının sevilen isimleri de 5 farklı kategoride ödüllendirildi. Burcu Kıratlı “En Güzel Saç Ödülü”, Burcu Esmersoy “En Güzel Göz Ödülü”, Ayşe Tolga “Sağlıklı Yaşam Ödülü”, Sinem Güven“En Güzel El Ödülü” ve Ayşe Arman “En Güzel Kalp Ödülü” nün sahibi oldu. 

Watsons müşterileri, Watsons Card sahipleri, blogger’lar ve basın mensupları tarafından internet üzerinden gerçekleştirilen oylamada 21 farklı kategoride 100’ü aşkın ürün, ‘en iyi’ olmak için kıyasıya yarıştı. 1,5 ay boyunca süren oylamada makyaj, cilt, vücut ve saç bakımı gibi farklı alanlarda onlarca ürün kullanıcıların kişisel deneyimleri doğrultusunda değerlendirildi. 750 binin üzerinde oyun kullanıldığı değerlendirme kapsamında kategorilerinde en çok oyu alan ürünler büyük ödülün sahibi oldu.

Gecenin ev sahibi Watsons Türkiye Genel Müdürü M.Mete Yurddaş, tam dört sene önce Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri ile ilgili konuşmasında; “Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri her yıl daha da büyüyen ve merakla beklenen organizasyonlar arasında yerini aldı. Bugün, sektörde fark yarattığımız bu etkinlik ile pek çok başarı hikayesine ilham kaynağı olmaktan gurur duyuyoruz. Her daim desteğini esirgemeyen tüm iş ortaklarımıza ve paydaşlarımıza, değerli görüşleri ve oylarıyla bu projeyi geniş kitlelere duyurmamıza yardımcı olan basın mensubu ve blogger dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri   Defne Samyeli   M.Mete Yurddaş   Raffles İstanbul   Burcu Kıratlı   Burcu Esmersoy   Ayşe Tolga