Günay'da Müzik Ziyafeti...

Türk müziğin güçlü seslerinden Seda Sayan ve başarılı sanatçı Cenk Eren, önceki gece Bodrum'da ki Bvs Bosphorus Otel içerisinde yer alan Günay Restaurant'da sahne aldı.

Seda Sayan Sahnede Duygusal Anlar Yaşadı...

Programın ikinci yarısına sevenlerinin karşına yaklaşık iki ay önce vefat eden Rahmetli Nur  Yerlitaş'ın diktiği son elbise ile çıkan Seda Sayan "Bu elbise çok sevdiğim Rahmetli Nurcuğumun diktiği en son elbise Allah rahmet eylesin. Bugün onun anısına bu elbiseyi giymek istedim" sözleriyle sahnede duygusal anlar yaşadı.     Ezgicim Çok Tatlı...   Kendisini dinlemeye gelen arasında yer alan oğlu Oğulcan Engin ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu'na hoşgeldin diyen Sayan " Maşallah çok güzel ve tatlısın. Birbirinize çok yakışıyorsunuz Allah tamamına erdirsin" diyerek müstakbel gelin adayına övgüler dolu sözler söyleyerek ilişkiye onay verdi. Güzel sanatçı "Ayakkabılarımı oğlum Oğulcan anneler günü hediyesi olarak aldı. En güzel ayakkabılar bende" diyerek oğlunu işaret edip gelin adayı Ezgi Eyüpoğlu'na da saheden göz kırptı.   Yaklaşık bir buçuk saat sahnede kalan Seda Sayan, konserini "Ah Geceler" şarkısıyla noktalayarak alkışlar eşliğinde sahneden indi. Öte yandan Seda Sayanı izlemeye gelenler arasında Gülben Ergen, Gonca Vuslateri ve Buse Terim- Volkan Bahçekapılı çiftede vardı.

Günay'da Müzik Ziyafeti   Bvs Bosphorus Otel   Günay Restaurant   Gülben Ergen   Gonca Vuslateri   Buse Terim   Volkan Bahçekapılı