Gülben Ergen 12 Yıl Sonra Yeniden Günay Sahnesinde...

Başarılı sanatçı Gülben Ergen 12 yıl aradan sonra yeniden Günay Sahnesi'ne çıktı...

Geçtiğimiz akşam İzzet Yıldızhan'la birlikte Günay sahnesini paylaşan Ergen, program öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 12 yıl sonra yeniden Günay Restaurant sahnesinde olmanın kendisini çok heyecanlandırdığını dile getirerek sözlerine başlayan Ergen, Anaokulu projelerinin devam ettiğini ve kırkıncı okulun Denizli'de açılacağını dile getirdi.  

Mikrofonu İzzet Yıldızhan'dan devraldıktan sonra adeta sahnede devleşip Günay Restaurant'ı tıklım tıklım dolduran müzikseverlerle muhteşem bir kavuşmaya imza atan güzel sanatçı, ışıltılı sahne kostümüyle de göz kamaştırdı. 

Sana On Bana Dördüncü Çocuk...

Bir ara İzzet Yıldızhan'ın çocuklarını da sahnesinde ağırlayan Gülben Ergen, doğum gününü kutlayan Veysel Yıldızhan'a sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerken İzzet Yıldızhan'ada ''Maşallah İzzet... Dokuz çocukta zor, arada isimlerini karıştırmıyorsan iyi vallahi.  Neyse sana onuncunun bana da dördüncünün yolu var.'' sözleriyle takılarak esprili bir açıklamaya imza attı.

''Kurban Olurum Vatanımın Bir Karış Toprağına''

Gecenin finalinde ''Memleketim'' şarkısı eşliğinde sahnede Türk bayrağı sallayarak Günay'ı coşturan ve erken bir Cumhuriyet Bayramı kutlaması yapan Gülben Ergen, ''Kurban olurum vatanımın bir karış toprağına'' sözleriyle de büyük alkış aldı.

 

Gülben Ergen 12 Yıl Sonra Yeniden Günay Sahnesinde   Gülben Ergen   İzzet Yıldızhan