Growing Minds International’dan Yılbaşı Partisi

Okul öncesi eğitimin en iyi adreslerinden Growing Minds International Anaokulu, geçtiğimiz gün Four Seasons Hotel’de ünlü aileler ve çocuklarına muhteşem bir yılbaşı partisi gerçekleştirdi. Öğrenci ve velilerin katıldığı partide çocuklar birbirinden güzel aktiviteler sergileyerek eğlence dolu bir gün geçirdiler.

Hayatlarını ve mesleklerini erken çocukluk dönemi eğitimine adamış, Gymboree Play&Music Türkiye kurucusu Esra Taşar ve Little Genius’ın Kurucusu Carol Crous’un 2017 yılında Etiler’de açtığı Growing Minds International anaokulu, öğrenci ve velileriyle unutulmaz bir yılbaşı partisi gerçekleştirdi. Şarkı ve dans gösterisi yapan çocuklar, yılbaşı hediyeleriyle de keyifli anlar yaşadı.

Yılbaşı davetine katılanlar arasında; Alişan ve Buse Varol, Şule Zorlu-Serdar Cümbüş, Zülal Zorlu, Şeyda-Hulusi Toprak, Nazlı Yazıcı, Elvan-Onur Gamgam, Esra-Murat Öztiryaki ve Merve Onur Tektaş gibi isimler vardı.

growing minds   esra taşar   carol crous   little genius   Alişan ve Buse Varol   Şule Zorlu-Serdar Cümbüş   Zülal Zorlu   Şeyda-Hulusi Toprak