Gliss,Yeni Supreme Length Serisini Tanıttı

Schwarzkopf’un yenilikçi saç bakım markası Gliss, uzun saç aşıkları için geliştirdiği yeni Supreme Length serisini lansman organizasyonu ile tanıttı. Lansman, Müge Boz’un katılımıyla geçtiğimiz gün Ortaköy Ruby’de gerçekleşti. İçeriğindeki keratin serum ve mikro onarıcı yağlar ile uzun saç bakımına özel olarak geliştirilen Supreme Length, tüm “Uzun Saç Aşıkları” için uygun çözümler sunuyor.

Türk Henkel  Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar’ın ve Pazarlama Direktörü Mehmet Başeğmez’in konuşması ile başlayan lansmanda Saç Bakım Grup Marka Müdürü Gözde Seylan yeni lansman ürününü anlattı.

Markanın elçisi Müge Boz ise “Gliss’in uzun saçlara özel serisi Supreme Length’i  sizlere ve tüm uzun saç aşıklarına lanse etmekten çok mutluyum. Ben küçüklüğümden beri uzun saç aşığıyım. Uzun saçlar canlı, güçlü ve parlak görünmek için özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Saç bakım uzmanı Gliss, yoğun araştırmalar sonucu uzun saçlar için Supreme Length’i  geliştirdi. Bu canlı, dinamik, pembe dünyanın içerisinde olmak ve tüm uzun saç aşıkları için uygun saç bakımını onlara ulaştırabilmek ayrıca çok keyif verici” dedi.

Gliss’in yeni serisi Supreme Length, keratin serum ve mikro onarıcı yağlardan oluşan güçlü formülü ile kökten uca onarılmış, pürüzsüz ve güçlü saçlar yaratıyor. Saçlarda oluşan yıpranmaları onarırken, şakayık çiçeği kokusu ile saçlarda benzersiz bir yaz kokusu bırakıyor. Şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi ve maskeden oluşan Gliss Supreme Length serisi, uzun saçlar için 4 aşamada etkili ve mükemmel bakım sunuyor.

henkel   gliss   müge boz