Gençler Sahnede

İstinyePark’ta 14 Nisan’da Tan Sağtürk Akademi danışmalığında gerçekleşen dans festivalinde birbirinden güzel performanslar ile gençler dansla ve güzel sanatla buluştu.

Tan Sağtürk, Çağla Şikel ve Özge Ulusoy’un jüri üyesi olduğu festivalde duygusal anlar yaşayarak kendi çocukluk günlerine dönen Çağla Şikel, gözyaşlarını tutamayarak önce annesine sonra ise çocuklarını dansa teşvik eden ailelere teşekkür etti.

 

“Bizim Kemik Yapımız Musait”

Komedyen oyuncu Tolga Çevik’te düzenlenen dans yarışmasında kızı Tuna’yı izlemeye geldi.Çok heyecanlı ve mutlu olduğunu söyleyen Tolga Çevik “Bizim ailecek kemik yapımız dans etmeye müsait.Kemal’in danslarınıda izliyorum bizim çocuklar dans etmeyi seviyor” dedi. Bir projede yer alıp almayacağını soran muhabirlere Çevik “Ailecek tatil modundayız çok yoruldum tatil yapıyoruz” diyerek alışveriş merkezinden ayrıldı.

Dansla ilgilenen gençler için harika bir fırsat olan İstinyePark Dans Festivali, gelenekselleşme isteğine bu yıl bir adım daha yaklaştı. Tan Sağtürk Akademi danışmanlığında tasarlanan İstinyePark Dans Festivali’nde, yetenekli gençler ana etkinlik alanında sahne alarak izleyenlere unutulmaz anlar yaşatırken, kendi sanat hayatlarında da kalıcı anılar bıraktı.

 

Tan Sağtürk, Çağla Şıkel ve Özge Ulusoy’un jüri üyesi olduğu festivalin sonunda İstanbul Özel Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve TED İstanbul Koleji’nden seçilen iki yetenekli dansçı, Tan Sağtürk Akademi’den bir yıllık burs ödülü kazandı.

çağla şıkel   özge ulusoy   tan sağtürk