Final Sezonu Heyecanı...

Tüm dünya gibi Türkiye’de de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği ‘Game of Thrones’un 8. sezon ilk bölümü düzenlenen özel gösterimde Amerika ile aynı anda yüzlerce kişiyle birlikte izlendi.

Digiturk ve Akmerkez Alışveriş Merkezi iş birliğinde Akmerkez Cinema Pink sinemalarında gerçekleştirilen etkinlikte, fenomen dizinin atmosferi Demir tahtıyla, Night King karakteriyle ve efsane yapımın benzersiz evreninde birebir yaşanırken, davetliler iki senedir nefeslerin tutularak beklendiği final sezonu ilk bölümünü Türkiye’nin en büyük Game of Thrones gösteriminde keyifle takip ettiler.

Digiturk ve Akmerkez Alışveriş Merkezi iş birliğinde Akmerkez Cinema Pink sinemalarında gerçekleştirilen özel buluşmaya medya, sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü konuk katıldı.  Konuklar arasında Tuğçe Karabacak,  Billur Pınar Yılmaz, Duygu Çetinkaya, Mert Altınışık, Merve Çağıran, Merve Sevin, Okan Çabalar yer aldı. Yüzlerce davetliyle birlikte izlenen final sezonu ilk bölümü ise misafirlere unutulmaz anlar yaşattı.

Tuğçe Karabacak   Billur Pınar Yılmaz   Duygu Çetinkaya   Mert Altınışık   Merve Çağıran   Merve Sevin   okan çabalar   got   game of thrones