Feyza Kurtulmuş Ayasofya'nın Harikası Koleksiyonu'nu Paris'te Tanıttı...

Tasarımları Paris'teki Mona Bismark American Center'dan sonra Türkiye'de Nişantaşı Valikonağı Caddesi'ndeki Bee'PR Branding'te de sergilenmeye başlanan ünlü tasarımcı Feyza Kurtulmuş , ' Ayasofya'nın Harikası' adlı yeni koleksiyonunu HAUTE COUTURE defilesi kapsamında Paris The Most Luxury Hotel 'de tanıttı.

Hotel içerisindeki Mona Bismark American Center'da yaklaşık yüz kişilik seçkin bir davetli kitlesinin katılımı ile gerçekleşen tanıtımda ''Büyülü bir şehri bir başka ihtişamlı şehirde tanıtmak çok özel bir ayrıcalık.'' sözleri ile konuklarına hoş geldiniz dedi.

Ayasofya’nın büyüsünü koleksiyonuna taşıyan tasarımcı Feyza Kurtulmuş, Türk motiflerini özgün tarzıyla moda severlerle buluşturdu. 40 parçadan oluşan göz alıcı koleksiyon, birçok dönemi de içinde barındırarak modern çizgilerden oluşturuldu. Ayasofya'nın çeşitliliğini günümüze uyarlayan Kurtulmuş'a bu özel defilede aralarında Jasmijn Timmermans ve Antonia Thalia gibi yeni neslin en başarılı modelleri eşlik etti. Dönemin ihtişamını tasarımlarına da yansıtarak fark yaratan ünlü modacı, defile sonunda davetlilerini selamlamayı da ihmal etmedi.

Feyza Kurtulmuş Ayasofya'nın Harikası Koleksiyonu'nu Paris'te Tanıttı   Nişantaşı Valikonağı Caddesi   Bee'PR Branding   Paris'teki Mona Bismark American Center   Feyza Kurtulmuş