Ezra& Tuba Mercedes-Benz Fashion Week’te Yine Büyüledi…

Giyilebilir teknolojinin öncülerinden olan Ezra&Tuba, 2019 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’da moda severlerle buluşturdu. İlhamını sarmaşıktan alan “ASHEKA’’ Koleksiyonu davetlilerin beğenisini kazandı.

 

EzraTuba defilesi 13. Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında Quasar İstanbul’da yer alan Estetik İnternational Winter Garden’da düzenlendi.

Defile kırmızı halı töreni ile başladı. Sonrasında yönetmen ve fotoğrafçı Nihat Odabaşı’nın “ASHEKA” koleksiyonu için çektiği moda filmi davetlilerin beğenisine sunuldu. Gecede Estetik İnternational Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Cihantimur ile Ezra&Tuba’nın hazırladığı fotoğraf sergisi de davetlilerle buluştu.

İlhamını hayatta kalmak için etrafındaki diğer bitkilere dolanan bir sarmaşıktan alan “ASHEKA” koleksiyonunda 60 look sergilendi. Sarmaşık desenli kokteyl elbiseleri, el işlemeli kabanlar ve metal troklu deri takımlar büyük beğeni topladı. Koleksiyonda öne çıkan renkler zümrüt yeşili, menekşe moru, tütün rengi ve vişne tonunda kırmızı olurken, siyah-beyaz ve altın da bu renklere eşlik etti.

Gece, elektronik müziğin güçlü ismi Danna Leese’in canlı performans sergilediği after party ile sona erdi. Davetlilere hazırlanan özel finger food’lar beğeni kazandı. Ayrıca  misafirlere Türkiye’nin farklı bölgelerinin şaraplarından oluşturulan Wise Wine Local Selection seçkisi sunuldu.

Ezra& Tuba Mercedes-Benz Fashion Week’te Yine Büyüledi   ASHEKA