Etro’dan 50.Yıla Özel Davet

Bu yıl 50. yılını kutlayan efsanevi İtalyan markası ETRO, geçtiğimiz gün ETRO İstinyepark butiğinde özel bir davet düzenledi.

Tüm dünyada devam eden 50. yıl kutlamaları kapsamında gerçekleştirilen davette ETRO’nun 50. yıl için özel olarak hazırladığı kadın erkek ürünleri ve markanın Sonbahar Kış 2018-2019 koleksiyonu bir trunk show ile tanıtıldı. 

Aralarında Ümit Boyner, Lerzan Boyner, Ece Sükan, Arzu Kunt, Begüm Gazioğlu, Buket Taşdelen, Dilek Birgen, Elif İnci Aras, Yelda Cengiz, Melek Akpınar, Serap Tibuk, Şükran Albayrak, Süreyya Uğurses, Gül Fırat, Ayşegül Uluç’un da yer aldığı ünlü isimlerin katıldığı davette, ETRO’nun 50. yılı onuruna Milano’daki MUDEC Müzesi’nde gerçekleştirilen Generation Paisley Sergisi’nden  özel bir video gösterildi. Davete Ümit Boyner, ETRO’nun 2004 sezonuna ait zamansız tasarımlarından biriyle, Ece Sükan ve Ayşegül Uluç ise yeni sezon defile look’u ile katıldı.
   

etro   Ümit Boyner   Lerzan Boyner   Ece Sükan   Arzu Kunt   Begüm Gazioğlu   Buket Taşdelen   Dilek Birgen   Elif İnci Aras   Yelda Cengiz   Melek Akpınar   Serap Tibuk   Şükran Albayrak   Süreyya Uğurses   Gül Fırat   Ayşegül Uluç