Erdoğan Demirören hayatını kaybetti...

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Demirören (79) hayatını kaybetti. Erdoğan Demirören son bir yıldır rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyordu.

Florence Nightingale Hastanesi Başhekimi Özgür Şamilgil Erdoğan Demirören'in bugün hayatını kaybettiğini açıkladı.

Şamilgil şunları söyledi:

Değerli basın mensupları burada size acı haberi vermek üzere toplanmış bulunuyoruz. İş insanı Erdoğan Demirören bugün 11:53 itibariyle aramızdan ayrılmıştır. Bir süredir solunum yetersizliği nedeniyle tedavi altında olan Sayın Erdoğan, ailesinin yakın ilgi ve alakası hastanemizin personelinin yoğun çabalarıyla bugüne kadar ıstırap çekmeden yaşamını sürdürmüştür. Bugün itibariyle tüm ülkemize, yakınlarına, baş sağlığı diliyoruz.

31 mayıs 2018 itibariyle hastanemiz yoğun bakımına kendisi alınmıştır. Solunum yetersizliği nedeniyle tıbbi destek ve tedavisi sürdürülmüştür.

MEHMET SOYSAL: CENAZE PAZAR GÜNÜ FATİH CAMİ’NDE

Demirören Medya Grup Başkanı Mehmet Soysal, ise şu açıklamayı yaptı:
Biz Demirören ailesi olarak cenaze töreniyle ilgili gerekli açıklamayı resmi olarak da yapacağız ama Pazar günü Fatih Camii diye düşünüyoruz.

 

28 Ağustos 1938 doğumlu Erdoğan Demirören babası Şükrü Demirören'in vefatından sonra 1957 yılında aile işlerini devralmıştı. Son günlerde Doğan Medya Grubunu satın almasıyla gündeme gelmişti. Uzun yıllardır enerji sektöründe faaliyet gösteren Demirören evli ve üç çocuk babasıdır. 

Erdoğan Demirören hayatını kaybetti   Erdoğan Demirören   Erdoğan Demirören öldü