Emré NewYork'tan "Sevgi Dolu Saatler"

2000 yılında, dünyada bir ilk kabul edilen, uçak yolculuğu için özel tasarlanan, lüks deri kedi köpek çantaların ilk tasarımcısı, Ressam ve Moda Sanatçısı Emre Ertürk, Ablası Nazlı Ertürk, aile dostları, iş kadını Kadriye Olgar ve Emre Ertürk'ün ortağı Dalya Sulaiman'ın sahibi olduğu tarihi Göksu Köprüsünün sembolü olarak bilinen, Al-Jadiah Yalısında, " Emré New York ile Sevgi Saatleri" adında bir davet verdi.

Davete yardımsever iş kadını Kadriye Olgar da Sevgi üzerine özel bir konuşma yaptı. Emré New York el çantaları, seyahat çantaları ve evcil hayvan taşıma çantalarının da davete enerji, renk kattığı, " Emré NewYork ile Sevgi Saatlerine", katılım oldukça yoğundu. " Emré NewYork Sevgi Saatlerine " Sevda Akgüç, Funda Turanlı, Hülya Kalyoncu, Zeynep Germen, Yıldız Özgüven, Esen Atılgan, Hülya Uyan, Merve Gümüşyazıcı, Nurgül Kaya ve Mine Aksu gibi cemiyet hayatının sevilen isimleri katıldı. Emre Ertürk ve ortağı, Dalya Sulaiman, koleksiyona katılacak olan yeni tasarımlarla " Emré New York Sevgi Saatlerini" , bir rutin haline getireceklerini, tasarımcının çantalarla özdeşleştirdiği sevgi, uğur, bereket enerjisini, farklı kitlelere yayacaklarını dile getirdiler.

Kadriye Olgar   Emre Ertürk   Emre NY   Sevda Akgüç   Funda Turanlı   Hülya Kalyoncu   Zeynep Germen   Yıldız Özgüven   Esen Atılgan   Hülya Uyan   Merve Gümüşyazıcı   Nurgül Kaya   "Sevgi Dolu Saatler"