“Elif Ana" Filminin Bahar Çekimleri Kalabalık Oyuncu Kadrosuyla Başladı…

"Elif Ana" filminin kalan Bahar çekimleri Elbistan'ın Taşlık köyü, Pazarcık ilçesi,  Çağlayencerit ilçesi Ayran Pınar yaylalarında ve Nemrut dağında ve Elif Ananın yurtlarından biri olan muhteşem coğrafyaya sahip Nurhak'ta yapılıyor. "Elif Ana" filmi montajı bittikten sonra vizyon tarihini bekleyecek. Avrupanın 25 Ülkesinde sinemaseverlerle buluşacak.

 

"Elif Ana" Oyuncu Kadrosu; "Elif Ana " karakterini Aliye Uzunatağan hayat verirken filmde İlyas Salman, Sermiyan Midyat, Cezmi Baskın, Füsun Demirel, Orhan Aydın, Turgay Tanülkü, Cansu Fırıncı, Ali Sürmeli, Necmettin Çobanoğlu, Rıza Sönmez, Muhlis Asan, Erdal Ayna, Kazım Çarman, Levent Üzümcü, Hülya Diken ve Eray Türk gibi oyuncular da yer alıyor.

Teknik Ekip;  Işık  Şefi Berzan Yücel

Uygulayıcı yapımcı Selda Durna

Yapımcı Kazım Çarman

Yönetmenler Kazım Öz, Semir Aslanyürek

Görüntü yönetmeni Yusuf Aslanyürek

Prodüksiyon Amiri Gökhan Bilir

Visuel Efekt (VFX ) Berkan Yavuz

Filmin Müzikleri Erkan Oğur

Filmin konusu; Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi kırsal Pulyan köyünde 1903 yılında dünyaya gelen ve yaşadığı dönemde yaptığı iyiliklerle tanınan Elif Sugan'ın hayatı beyazperdeye aktarılıyor.

elifana   film   oyuncu   elbistan   ilyassalman   aliyeuzunatağan   sermiyanmidyat   cezmibaskın   füsundemirel   orhanaydın   turgaytanülkü   cansufırıncı   alisürmeli   necmettinçobanoğlu   rızasönmez   muhlisasan   erdalayna   kazımçarman   leventüzümcü   hülyadiken   eraytürk