Dyson Etkinliğine Cemiyetten Yoğun İlgi…

Geçtiğimiz günlerde Dyson tarafından düzenlenen “Well-being”etkinliğinde Dyson ürünlerinin birbirinden müthiş hünerleri sergilendi. Yoga eğitimi, sağlıklı beslenme ve saç bakımı hakkında bilgilerin paylaşıldığı günde; fiziksel ve zihinsel bedende denge ve harmoni yaratacak uygulamalı öneriler katılımcılarla paylaşıldı.

Dyson, Yeniköy Gazebo'da düzenlediği well-being etkinliğinde sağlıklı yaşamı gündelik hayata uyarlayan ürünlerini katılımcılarıyla buluşturdu. Dyson mühendislerinin titiz çalışması sonucu üretilenV8 modeli elektrik süpürgesi, AM11 PureCool hava temizleyici ve Supersonic saç kurutma makinesi misafirler tarafından büyük ilgi gördü.

Dyson “Well-being” etkinliğine cemiyet hayatı büyük ilgi gösterdi. Yeniköy'de bulunan Gazebo'da gerçekleştirilen “Well-being” etkinliğine cemiyet hayatının önde gelen isimleri büyük ilgi gösterdi.  Aslı Şen, Balçiçek İlter, Bennu Gerede, Ahu Orakçıoğlu ve Prof.Dr Hilal Mocan’ın yanı sıra;  Tuvana Büyükçınar ve Nazlı Kayı’nın da katıldığı DysonWell-being gününde davetliler, ürün teknolojisine dair tüm detaylarla yakından ilgilendi

Dyson Etkinliğine Cemiyetten Yoğun İlgi   Dyson