Düğün Sonrası Paylaşımlar Devam Ediyor...

Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner'in ikiz kızlarından Elif Boyner, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu Cihan Ayger'le geçtiğimiz akşam dünya evine girdi. Elif Hanım'ın ailesi düğünden kareleri de sosyal medya hesabından paylaşarak çifte bir ömür mutluluk dilemeyi de ihmal etmedi. 

Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner'in ikiz kızlarından Elif Boyner, yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu Cihan Ayger'le geçtiğimiz akşam dünya evine girdi. Cem Boyner'in Kanlıca'da ki yalısında gerçekleşen nikah töreninin ardından çiftin düğün yemeği ise Elif Hanım'ın annesi Bilgün Dereli'nin Çubuklu'da ki villasında gerçekleşti. Yaklaşık 200 davetlinin yer aldığı yemekte Elif Boyner'in gelinliği ise Özgür Masur imzalıydı. Nikah töreninde ve yemekte iki ayrı gelinlik tercih eden Elif Hanım'ın güzelliği tüm davetlilerden tam not aldı. Düğün sonrası çiftin yakın arkadaşları ve aileleri bu özel geceden çekilen kareleri sosyal medya hesabından paylaşarak ikiliye bir ömür mutluluk ve huzur diledi. 

Düğün Sonrası Paylaşımlar Devam Ediyor   Cem Boyner   Elif Boyner   Cihan Ayger   Bilgün Dereli   Ümit Boyner   Ayşe Boyner