Dubai Modest Fashion Week'te Moda Şöleni…

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen Dubai Modest Fashion Week (Dubai Modest Moda Haftası), Dubai'de Emerald Palace Kempinski miX by Alain Ducasse'da gerçekleşti.

5 kıtadan 28 ülkeden katılım ile Palm Jumeirah'ın en yeni, ışıltılı lokasyonlarından biri olan ve Alain Ducasse tarafından tasarlanan, Emerald Palace Kempinski miX by Alain Ducasse'de misafirlerin ağırlandığı, "İyi İçin Moda" konseptinin kutlandığı Moda Haftası, Dubai'de gerçekleşti. Organizasyonu gerçekleştiren Think Fashion ve Moda Haftası kurucu ortağı Özlem Şahin, "Moda terminolojisine Modest Fashion Week kavramını sokmak ve bir yaşam biçimi, bir stil olarak tanımladığımız Modest Giyim sektörünün tüm paydaşlarını global olarak bir araya getirmenin onur verici olduğunu söyledi.

Global modest giyim endüstrisini problem çözücüleri olarak gördüklerini belirten Şahin ''Biz, sektörün markalarını ve yeteneklerini ön plana çıkartmak, yüksek prestije sahip organizasyonlarımızda sektördeki dünya liderlerini buluşturmak ve sürdürülebilir küresel iş ilişkileri oluşturmak için buradayız. 5.sini düzenlediğimiz Modest Fashion Week serisi yine birçok ilke ev sahipliği yaptı" dedi.

Dubai Modest Fashion Week'te