Dr. Öz’ün, “Oztube” İsimli Yeni Dijital Platformu Açıldı...

NEW YORK, NY (11 Ocak 2020) – Kalp ve göğüs cerrahı, Emmy ödüllü The Dr. Oz Show’un sunucusu Dr. Mehmet Öz, bugün uzun zamandır beklenen OzTube isimli yepyeni dijital video platformunu tanıtıyor.

OzTube; sağlık, zindelik, meditasyon, yemek, egzersiz, ilişkiler, güzellik, zihin ve beden konularında alanında uzman kişilerin platforma özel düzenlediği içeriklerin yanı sıra halihazırda var olan sağlıklı ve mutlu bir gündelik yaşam için tavsiyelerin ve araçların bulunduğu Dr. Oz içeriklerini de kapsayacak. OzTube’a oztube.com adresinden erişebilirsiniz, programa erişim ücretsizdir.

OzTube, Dr. Öz’ün ömür boyu misyonu olan “iyi bir yaşam için sizlere yardımcı olmak” adına Oz Fit, Oz Beauty, Oz Health, Oz Wellness, Oz Friends, Oz Eats ve Oz Mind gibi oldukça fazla program seçeneği içeriyor. Platforma özel olarak alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış içerikler şu şekilde; Deepak Chopra (dünyaca ünlü bütüncül tıp ve kişisel dönüşüm öncüsü) ile The Chopra Well, Brooke Burke (TV sunucusu, fitness uzmanı ve yazar) ile Brooke Burke Body, Aaron Sanchez (ödüllü şef, televizyon siması, hayırsever) ile Cocina, Anusha Dandekar (TV sunucusu ve moda fenomeni) ile Brown Skin Beauty, Restita DeJesus (dövüş sanatları ustası) ile Meditation In Motion ve Jeanette Jenkins ile Yusuf Myers (ünlülerin antrenörü ve fitness uzmanları) tarafından sunulan ve System 21 egzersizlerini içeren Oz Fit. OzTube aynı zamanda The Dr. Oz Show programında yıllar içinde yayınlanmış en iyi içerikleri de öne çıkaracak. Yıl içerisinde yeni programlar ve yetenekler tanıtılmaya devam edecek.

 

Dr. Öz’ün   “Oztube” İsimli Yeni Dijital Platformu Açıldı   Dr. Öz